Hakkımızda

SGS Lojistik olarak 24 senelik tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmetimize devam etmekteyiz. SGS Lojistik Uluslararası kara yolu, intermodel taşımacılık ve deniz Yolu ana hizmetlerinin yanı sıra hava yolu, depolama, yurtiçi dağıtım, sigorta ve gümrüklemeyi kapsayan tüm entegre lojistik hizmetlerini sunmaktayız. 

Bulgaristan ve Avusturya da bulunan acente networklerimiz ile sektörün lider firmalarından biri olmanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak ve yerine getirerek “koşulsuz müşteri memnuniyeti” sağlamak. Maliyet, süre ve kalite açısından müşteriyi memnun edebilmek, operasyon bazında müşteri şikâyetlerini minimum seviyeye indirebilmek. Hizmet bazında sektörde “güvenilir” firma olarak algılanmayı sağlamak. Müşterilerimize en kârlı ve en iyi hizmeti verebilmek için İnovasyon lojistik kapsamında personelimizin gelişimlerini destekleyici eğitimleri sürekli kılmak ve hizmetlerimizi, tüm mevzuat ve yasalara uygun olarak gerçekleştirmek.

Vizyon ve Misyonumuz

Amaç birliği içerisinde, hizmette toplam kaliteyi ön planda tutan, müşteri memnuniyetini koşulsuz benimseyen, eleştiren değil çözüm üreten, inisiyatif alabilen, sektörel bilgi birikimi ve tecrübesi ile süreç yönetebilen çalışanlarından oluşan kurumsal yapısıyla, sürekli değişim ve gelişimi hedefleyerek sektöründe standartları belirlemek ve ülkemizin en güvenilir ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmak.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

SGS Lojistik koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiştir. Siz değerli müşterilerimize, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak adına, sizlerden gelen her türlü bildirimi kayıt altına alıyor ve inceliyoruz. Değerli müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimlerini karşılamak, değerli müşterilerimizden, iş ortaklarımızdan ve şirket içi ekip arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler ile kendimizi geliştiriyoruz.
 
E-Mail
Müşteri İlişkileri departmanımıza info@sgslojistik.com adresinden e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz. E-mail ile bize ulaştığınızda bildiriminiz ile ilgili kayıt açılmaktadır. Sonrasında açılan kayda ilişkin tarafınıza otomatik bir bilgilendirme yapılmaktadır. Sizlerden gelen tüm başvurular kayıt altına alınmakta, yönetim bazında değerlendirilip, en kısa sürede çözüm üretilmektedir.